Transport osobowy

Przewóz osób jest dla nas rzeczą stosunkowo nową, lecz wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu lokalnego rynku na tego typu usługi, a także wyciągając rękę do naszych klientów, którzy często potrzebują komfortowego transferu swoich kontrahentów w drodze na lotnisko, postanowiliśmy ten pomysł wprowadzić w życie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9-osobowy samochód marki Mercedes Sprinter, którego wyposażenie, przestrzeń dla pasażera oraz przestrzeń ładunkowa, zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta.
Samochód wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie postojowe, DVD, oświetlenie dedykowane dla każdego pasażera, a także w gorące dni, kiedy trzeba zrobić odrobinę przerwy, w klimatyzacje postojową.
Nasi kierowcy jeżdżą na zlecenia indywidualne, ale również na linii międzynarodowej Słupsk-Koszalin-Kołobrzeg-Berlin-Amsterdam-Bruksela-Antwerpia i z powrotem.
Na życzenie klienta żadne miejsce w Europie nie jest dla nas problemem, chcesz z nami pojechać do Paryża, Londynu, Madrytu, Lizbony? Po prostu zapytaj, a my przygotujemy ofertę n miarę Twoich potrzeb.