Spedycja

Wraz z ciągle powiększająca się liczbą zadowolonych klientów postanowilismy istotnie rozbudowac naszą bazę spedycyjną.
Nowoczesny program firmy Autosoftware z Bydgoszczy umożliwia nam zawiadywanie jednostkami transportowymi naszych podwykonawców, zarówno z biura jak i z podróży.

Obecnie dysponujemy 30 samochodami ciężarowymi naszych podwykonawców, którzy zaufali naszym kompetencjom w 100% i oddali składy nam do wyłącznej dyspozycji. Oprócz nich realizujemy około 700 zleceń transportowych taborem przewoźników, którzy obsługują nas kilka razy w tygodniu.
Zaufanie, którym darzą nas nasi podwykonawcy jest w tych ciężkich czasach transportu, jak złoty medal zdobyty na olimpiadzie. To oni są tymi, którzy pracują dla nas, a my otaczając ich swoją opieką, staramy się stworzyć dla nich najlepsze warunki pracy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami zapraszamy do zakładki kontakt.
Naszym klientom oferujemy usługi spedycyjne z możliwością składania zamówień przez Internet przy pomocy nowoczesnego programu do zarządzania zamówieniami spedycyjnymi i transportowymi.
Formularz zlecenia można wypełnić on-line lub pobrać jego wzór z naszej strony i przesłać do naszego biura faksem lub pocztą elektroniczną.

Przedsiębiorstwa, które zdecydowały się podpisać z nami umowy o regularne świadczenie usług transportowych, mają dostęp do naszego nowoczesnego systemu składania zleceń. System ten ułatwia i przyspiesza procedurę składania zamówień na nasze usługi, a także umożliwia śledzenie procesu realizacji zlecenia od momentu jego złożenia po moment przekazania przesyłki odbiorcy.