Płyta szalunkowa Betonforce

 betonforce

Najlepsza z całej oferty Spanogroup płyta do zastosowań przy szalunkach przestawnych. Wyróżnia się dzięki swej czarnej połyskującej powierzchni oraz czerwonym, uszczelnionym krawędziom.

Przy odpowiedniej pielęgnacji istnieje możliwość nawet 30-krotnego wykorzystania wykonanych z niej szalunków.

moisture resistant   construction flooring

KLASA PRODUKTU
:
P5
CERTYFIKAT
:
EN 312
OPIS

Wysokiej gęstości płyta wiórowa z lśniącą, gładko wykończoną powłoką UV. Składa się ona z 3 warstw (warstwa nośna i 2 okkładziny wierzchnie). Powłoka UV nadaje płycie bardzo duży stopień odporności na wilgoć i alkalia. P

ZASTOSOWANIE PRODUKTU

Płyta BetonForce jest doskonała do wykonywania betonowych przestawnych szalunków, gdzie istotna jest możliwość wielokrotnego użycia płyt. Przy zastosowaniu odpowiedniego oleju do demontażu a także zwracaniu szczególnej uwagi na uszczelnianie brzegów ciętych, płyty BETONFORCE mogą być wykorzystywane wielokrotnie nie tracąc nic ze swej jakości.
BetonForce posiada zakończone na czerwono brzegi, które w znacznym stopniu zapobiegają absorpcji wilgoci. Właściwości te sprawiają, że brzegi płyty nie ulegają spęcznieniu i tym samym znacznie wydłuża się okres użytkowania w porównaniu z innymi, alternatywnymi produktami.

WYMIARY

Płyty BetonForce wystepują w dwóch grubościach: 18 oraz 21 mm. Wymiary płyty to 1250mm x 2500mm.

DODATKOWE INFORMACJE

ULOTKA PROMOCYJNA